LETEM SVĚTEM

KOUZELNÝ KARNEVAL 2018 - LETEM SVĚTEM

Ahoj kluci a holky, ahojte dospěláci,

tradičně s novým rokem si pro vás kouzelník Jirka Hadaš připravil nový animační pořad. A již tento týden startujeme naše letošní kouzelně karnevalové turné LETEM SVĚTEM!

Pro rok 2018 si Jirka Hadaš připravil pro své malé kamarády autorský animační pořad KOUZELNÝ KARNEVAL – LETEM SVĚTEM … aneb cesta kolem světa za 120 minut.

Jedná se o nový zábavný animační pořad z produkce Kouzelného karnevalu, který je připraven tradičně na začátku nového roku nejen pro karnevalovou sezónu, ale následně pak dále na všechny akce pro děti a jejich rodiče během celého kalendářního roku.

Tentokrát se Jirka Hadaš stává pilotem a společně s malými kamarády proletí celý svět. A určitě si u toho užijeme mnoho legrace. Ve Skotsku budeme lovit Lochnesskou příšeru, v Austrálii si zazávodíme s klokany, v Itálii ochutnáme pizzu, v dalších zemích se naučíme zábavné tanečky a v Las Vegas nás čeká originální kouzelnická show!

Každý malý účastník během KOUZELNÉHO KARNEVALU získá od našich partnerů společností Topnatur a GoGen, prasátka Pigy, Mateřídoušky a Sluníčka zdarma sladkosti a odměny, např. dětský časopis, pexeso nebo omalovánku, kalendář atd..

KOUZELNÝ KARNEVAL - BAVÍ NÁS BAVIT VÁS!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím