Kosmohrátky 2020

Ahoj kluci a holky, ahojte dospěláci,

pro letošní rok jsme si pro vás připravili nový zábavný animační pořad KOSMOHRÁTKY s JIRKOU HADAŠEM.

Autorský projekt populárního kouzelníka Jiřího Hadaše s názvem KOUZELNÝ KARNEVAL je velmi oblíbený mezi dětmi i jejich rodiči. Každoročně si pro malé kamarády připravujeme nový zábavný animační pořad, který startuje začátkem roku zimním karnevalovým turné po celé České republice.

Pro rok 2020 jsme si pro kluky a holky připravili nový animační pořad KOSMOHRÁTKY. Čeká nás kouzelné cestování a podivuhodné dobrodružství ve vesmíru.

Kapitánem vesmírné lodi bude samozřejmě kouzelný Jirka Hadaš. 

Během 120 minutové vesmírné cesty, si děti užijí plno tanečků a písniček, zasoutěží si při originálních hrách, vyzkouší si start kosmické rakety, společně vyrobíme velké vesmírné dělo a budeme lovit „ufouny“ a také proletíme černou díru! Nebude samozřejmě chybět ani oblíbená škola kouzel. 

Děti se mohou těšit na novou scénu, kulisy a opět dostanou dárečky od našich partnerů zimního turné KOUZELNÝ KARNEVAL 2020 společností Topnatur, Albi a GoGen a také našich oblíbených časopisů Mateřídoušky a Sluníčka.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím