CIRCUS... bude!

Kouzelný karneval a Jirka Hadaš si pro všechny holky a kluky připravili zábavný animační pořad CIRCUS... bude!

Děti se mohou těšit na novou scénu, kulisy a také originální soutěže. Během 120 minutové show, která bude pod vedením kouzelného principála Jirky Hadaše, si děti užijí plno tanečků a písniček, zasoutěží si v žonglérských dovednostech, vyzkouší si drezúru cvičených lvů a nebude chybět ani pravá klaunská legrácka. Jirka Hadaš si také pro tuto příležitost připravil novou Školu kouzel. Po celou dobu animačního pořadu dětem pomáhají animátorky Jája a Pája, které malé kamarády naučí nové tanečky a pomohou jim při soutěžích a hrách.

Máme také jedno velké překvapení. Kouzelný karneval s sebou přiveze i našeho největšího a nejvíc nejrůžovějšího kamaráda prasátko Pigy - www.pigy.cz ;-)Bude to prostě jízda!!!

Hlavním partnerem je společnost Topnatur, která si pro děti připravila sladké odměny a malou ochutnávku zdravého nápoje. Každý malý účastník také na památku dostane obrázek s omalovánkou, kalendář prasátka Pigy a oblíbený dětský časopis Sluníčko nebo Mateřídoušku.

!!!BAVÍ NÁS BAVIT VÁS!!!

Trailer - KOUZELNÝ KARNEVAL S JIRKOU HADAŠEM - CIRCUS BUDE!

 

Plakát CIRCUS BUDE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím