Zábavný den prasátka Pigy v HEIparku Tošovice - fotoreport

V sobotu 6. května jsme si parádně zařádili v HEIparku v Tošovicích. Náš kamarád prasátko Pigy si pro malé kamarády a jejich rodiče připravil zábavný den v tomto užasném adrenalinovém parku. Kouzelník Jirka Hadaš a tým Kouzelného karnevalu nesměli u toho přece chybět. Dokonce za námi přijel i kamarád kouzelník Max. 

Řádili jsme na bobové dráze, stříleli z luků zkusili si zahrát golf a samozřejmě jsme vyzkoušeli i jízdu na tubing a pořádně si zaskákali na obrovských trampolínách. Zábavných atrakcí bylo v parku mnohem více, ale protože byl i velký doprovodný program, nemohli jsme stihnout všechno. 

Celým dnem a doprovodným programem provázelo prasátko Pigy společně s moderátorem Jirkou Hadašem. Dětme jsme zahráli Kouzelný kabaret a také si společně zatančili několik oblíbených tanečků z Kouzelného karnevalu. Na pódiu jsme přivítali i další hosty, kteří děti parádně bavili. Učili jsme se tancovat salsu s Markem Dědíke z televizní soutěže StarDance, zpívali s Naty Hrychovou, do pohádkového světa nás zavedla Zuza se svým mamuťákem a kouzlili jsme s Pavlem Kožíškem a Hankou Mašlíkovou.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím