Soutěžte s Kouzelným karnevalem o dětský tablet od společnosti GOGEN

Ahoj holky a kluci, ahojte dospěláci. Máme pro vás radostnou zprávu. Ještě o 14 dní jsme prodloužili naši soutěž o dětský tablet Maxipsa Fíka od společnosti GoGEN a mnoho dalších cen.

Těšit se můžete na ceny od našich partnerů. Připravili jsme sady produktů TOPNATUR, dětský dotykový tablet GoGEN Maxipes Fík, knihy, kouzelnické sady a společenské hry. Určitě se vyplatí s námi soutěžit!!!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

... jsou velmi jednoduchá ;-)

Pošlete nám fotku z našeho Kouzelného karnevalu 2018, na které budete ve svém karnevalovém kostýmu, jak společně s námi řádíte a blbnete.

Soutěž bude trvat po celou dobu našich Kouzelných karnevalů od 6. ledna 2018 do 1. dubna 2018. Fotografie posílejte v elektronické podobě na mailovou adresu:  kouzelnykarneval@gmail.com 

A protože vždy bylo těžké určit vítěze, rozhodli jsme se pokračovat v osvědčeném systému a výherce budeme losovat ze všech doručených fotografií.

Za menší kamarády mohou fotku posílat jejich rodiče. V mailu nazapomeňte na sebe připsat kontakt a také město, ve kterém jsme byli s Kouzelným karnevalem. 

Těšíme se na vaše fotografie.

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím