Čokoládová Harfa s prasátkem Pigy - fotoreport

Čokoládáááááá... mňam, mňam... to nám v sobotu stále znělo v uších! Galerii Harfa v Praze provoněly čokoládové pochoutky, které byly na každém kroku. A náš kamarád Pigy měl co dělat, aby se udržel mezi malými kamarády a stále neodbíhal mlsat. Laughing

Tradiční třetí sobotu v měsíci jsme s kouzelníkem Jirkou Hadašem, prasátkem Pigy a týmem Kouzelného karnevalu řádili v Harfě. Tentokrát však v rámci třídenního Čokoládového festivalu. No co si budeme povídat, mooooooc jsme si to užili! Čokoláda všude tekla proudem, v prostorách Harfy bylo opravdu hodně různých stánků, kde se daly ochutnat čokoládky s nejrůznějšími příchutěmi. 

Na hlavním podiu byl připraven doprovodný program, který si na sobotu připravilo prasátko Pigy se svými kamarády.  Kouzelný Jirka společně s malířem zajícem Antonínem a Pigym zahájili odpolední program, ve kterém jsme se naučili s tanečnicí Aničkou karnevalovou Sambu, soutěžili jsme v pohádkovém kvízu, vyřádili se při Kouzelném karnevalu a Jirka předvedl dětem i svá kouzla. V sobotu za námi přijely i naše kamarádky Lollipopz, které rozezpívaly celou Harfu. 

Program doplňovaly lekce vaření, ve kterých jsme se naučili vařit čokoládové lanýže, vanilkovou krupicovou kaši z espumy s čokoládovým sněhem, čokoládové pralinky se zeleninou a také jsme se dozvěděli, jak se dělá čokoládový donut. 

V tvořivé dílničce jsme si s malířem zajícem Antonínem vyráběli čokoládové muffinky nebo si vykreslovali čokoládovou omalovánku. Sobotní odpoledne nám tentokrát uteklo jako voda, i přesto jsme si jej společně s malými kamarády parádně užili! 

Celý fotoreport si můžete prohlédnout v galerii na našem >>>facebooku<<<

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím